Мазмұнға өту
Арнайы ұсыныстар
Қолдау
Біз туралы
Контактілер
Новосибирск – Аддис-Абеба: тікелей рейс жоқ, ауысып отыратын нұсқалар
Ұшу кестесін көру үшін күндерді таңдаңыз:
Новосибирск – Аддис-Абеба
Бағытты өзгерту
Ұшу қаласы
OVB
Келу қаласы
ADD
Барып
Қайту
Жолаушылар / Класс
1 жолаушы, эконом
Ересектер
−
+
12 жасқа дейінгі балалар
−
+
2 жасқа дейінгі бала
−
+
Бизнес-класспен ұшу
Дайын
Билеттерді табу
Қауіпсіз төлем
Авиабилеттер
Эфиопия
Новосибирск
Аддис-Абеба
Новосибирск – Аддис-Абеба
Тікелей рейстер
Новосибирск – Аддис-Абеба бағытында қазір тікелей рейс жоқ: кестеде де, бір жылдық бағаларда да. Төменде ауысып отыратын жақын нұсқалар.
Новосибирск – Аддис-Абеба ауысып отыратын рейстері: жақын күндер
Россия
FV6642
7 қар., 06:00
281 623 ₸
Табу
Аэрофлот
SU1549
12 қар., 06:25
235 862 ₸
Табу
S7 Airlines
S75871
1 жел., 05:20
225 895 ₸
Табу
S7 Airlines
S75785
27 жел., 08:25
306 340 ₸
Табу
S7 Airlines
S72504
12 мау., 08:25
310 528 ₸
Табу
Новосибирск – Аддис-Абеба бағалар күнтізбесі: барлық рейстер және тек тікелей
Қазан
–
Қараша
235 862
Желтоқсан
225 895
Қаңтар
–
Ақпан
–
Наурыз
–
Сәуір
–
Мамыр
–
Маусым
310 528
Шілде
–
Тамыз
–
Қыркүйек
–
Барлығы
Тікелей
* Бағалар теңгемен көрсетілген
Қазан 2026
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Сапар алдында:
Виза: Эфиопия
Бағыт туралы тағы
Новосибирск – Аддис-Абеба барлық билеттері
Ұшу уақыты
Кері бағыт: Аддис-Абеба – Новосибирск