Мазмұнға өту
Арнайы ұсыныстар
Қолдау
Біз туралы
Контактілер
Москва – Пуэрто-Монт: тікелей рейс жоқ, ауысып отыратын нұсқалар
Ұшу кестесін көру үшін күндерді таңдаңыз:
Москва – Пуэрто-Монт
Бағытты өзгерту
Ұшу қаласы
MOW
Келу қаласы
PMC
Барып
Қайту
Жолаушылар / Класс
1 жолаушы, эконом
Ересектер
−
+
12 жасқа дейінгі балалар
−
+
2 жасқа дейінгі бала
−
+
Бизнес-класспен ұшу
Дайын
Билеттерді табу
Қауіпсіз төлем
Авиабилеттер
Чили
Москва
Пуэрто-Монт
Москва – Пуэрто-Монт
Тікелей рейстер
Москва – Пуэрто-Монт бағытында қазір тікелей рейс жоқ: кестеде де, бір жылдық бағаларда да. Төменде ауысып отыратын жақын нұсқалар.
Москва – Пуэрто-Монт ауысып отыратын рейстері: жақын күндер
Pegasus Airlines
PC387
29 қаз., 03:10
674 006 ₸
Табу
Азербайджанские авиалинии
J2182
5 қар., 13:05
576 068 ₸
Табу
Победа
DP995
7 қар., 07:35
618 915 ₸
Табу
Royal Air Maroc
AT221
9 қар., 08:20
629 223 ₸
Табу
Southwind Airlines
2S86
12 қар., 00:50
610 401 ₸
Табу
Southwind Airlines
2S86
21 қар., 00:50
524 874 ₸
Табу
Москва – Пуэрто-Монт бағалар күнтізбесі: барлық рейстер және тек тікелей
Қазан
674 006
Қараша
482 725
Желтоқсан
553 866
Қаңтар
–
Ақпан
–
Наурыз
386 011
Сәуір
–
Мамыр
–
Маусым
–
Шілде
–
Тамыз
–
Қыркүйек
–
Барлығы
Тікелей
* Бағалар теңгемен көрсетілген
Қазан 2026
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
674 006
30
31
Сапар алдында:
Виза: Чили
Бағыт туралы тағы
Москва – Пуэрто-Монт барлық билеттері
Ұшу уақыты
Кері бағыт: Пуэрто-Монт – Москва