Авиабилеттер
Китай
Чэнду
Иу
Чэнду – Иу
Бұл бағаларды іздеу 21 қаз. тапты: бұл бағыт бойынша жаңа бағалар әзірге жоқ, сатушыда баға өзгеше болуы мүмкін.
Авиабилет бағаларының күнтізбесі: Чэнду – Иу
Чэнду – Иу ұшу құны Бір жаққа ең арзан билет: 59 439 ₸ . Бір жыл алдағы күндер бойынша бір жаққа орташа баға: 62 798 ₸ . Одан арзаны жақсы баға. Ең қымбат күндері билет 67 080 ₸ дейін жетеді.
Чэнду қаласынан Иу маңындағы қалаларға
Чэнду – Иу: 59 439 ₸ бастап, тікелей рейстер бар. Маңайдағы қалаларға арзанырақ немесе тікелей рейспен:
Чэнду – Шанхай 25 787 ₸ бастап
Иу қаласынан түзу сызықпен 251 км
тікелей рейс, жолда 2 сағат 35 мин
1 ақп. табу
Чэнду – Ханчжоу 43 088 ₸ бастап
Иу қаласынан түзу сызықпен 107 км
тікелей рейс, жолда 2 сағат 30 мин
7 жел. табу
Чэнду – Луонгаг 48 505 ₸ бастап
Иу қаласынан түзу сызықпен 383 км
тікелей рейс, жолда 2 сағат 0 мин
31 қаз. табу
Авиабилет бағаларының кестесі: Чэнду – Иу
Тікелей рейстер кестесі: Чэнду – Иу
Чэнду – Иу тікелей рейстері Яндекс Расписания деректері бойынша: рейс нөмірі, жергілікті уақытпен ұшу және қону уақыты, жолдағы уақыт және ұшу күндері.
Air China CA 2607
07:05 09:45 2 сағат 40 мин
23, 24 октября, 28, 29, 31 марта, 2, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 14, 16, 18, 19, 21, 23, 25, 26 апреля, …
Air China CA 2607
07:05 09:45 2 сағат 40 мин
вт, чт, сб с 30.03
Air China CA 2607
07:05 09:45 2 сағат 40 мин
22 октября
Colorful GuiZhou Airlines GY 7279
07:55 10:40 2 сағат 45 мин
пн, ср, пт, вс с 25.10 по 24.03
Colorful GuiZhou Airlines GY 7279
07:55 10:35 2 сағат 40 мин
21, 23 октября
Colorful GuiZhou Airlines GY 7279
15:00 17:30 2 сағат 30 мин
22, 24 октября
Барлық рейстерді көрсету (14)
Colorful GuiZhou Airlines GY 7279
16:55 19:35 2 сағат 40 мин
вт, чт, сб с 27.10 по 25.03
Air China CA 2767
16:55 19:30 2 сағат 35 мин
вт, чт, вс с 25.10 по 23.03
Air China CA 2767
16:55 19:30 2 сағат 35 мин
21, 23 октября
Air China CA 2767
16:55 19:30 2 сағат 35 мин
пт, сб с 02.04
Air China CA 2767
16:55 19:30 2 сағат 35 мин
22, 24 октября
Air China CA 2767
17:05 19:30 2 сағат 25 мин
пн, ср, пт, сб с 26.10 по 24.03
China Southern Airlines CZ 5716
18:45 21:05 2 сағат 20 мин
25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 октября, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ноября, …
China Southern Airlines CZ 5716
19:45 22:20 2 сағат 35 мин
23 октября, 28, 29, 31 марта, 2, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 14, 16, 18, 19, 21, 23, 25, 26, 28 апреля, …
Бағыттағы авиакомпаниялар
Чэнду – Иу бағытындағы ең арзан билет қазір Sky Bishkek авиакомпаниясында.
Акциялар мен арнайы ұсыныстар
Китай қалаларынан Иу бағытына айлар бойынша бағалар
Ең арзаны қараша айында: 39 229 ₸ бастап, Пекин қаласынан. Ең қымбаты тамыз айында: 97 202 ₸ бастап.
Чэнду – Иу билеттерін іздеу